FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Sideboard 11922305
nr 1192 2305
SIDEBOARD
1950s/1960s, Teak, skjutdörrar. Length: 95, width: 43 cm, height: 72 cm,
50/60-tal, Teak, skjutdörrar. Längd: 95. Djup: 43 cm, höjd: 72 cm
Condition: slitage
1000
SEK 900
Monday July 2 2018
at 18:08:58
800 kr